Naše webové stránky používají soubory cookie. Prohlížením našich webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Další informace zde.

Tvrdý boj U11 na domácí palubovce

Tým nejmladších mini žáků odehrál minulou sobotu dvě utkání na domácí palubovce proti týmům SAM Brno a Sokol Podolí

BK Velké Meziříčí – SAM Brno

47:72 (21:36)

Domácí tým nastoupil k zápasům v počtu 10 hráčů, tudíž jsme museli podle pravidel hrát všechny čtvrtiny pouze v 5 hráčích, což byla vcelku velká komplikace, protože hráči byli během pár minut unaveni. I přesto, že všichni hráči podali velice dobrý výkon, bohužel pořád tápeme v obraně, na kterou náš soupeř tlačil velice silně. I tak jsme bojovali a na tým, který se nachází na předních pozicích tabulky jsme po první polovině ztráceli „pouhých“ 15 bodů. Druhá polovina utkání se bohužel vyvíjela stejným směrem a my jsem tak utkání prohráli o 25 bodů.

Sestava a body: Šiljeg Filip 25, Michlíčková Beáta 6, Juhasová Kristýna 5, Sláma Antonín 4, Sláma František 3, Novotný Adam 2, Svoboda Jakub 2, Klikár Václav, Makáň Matěj, Šiljegová Nikol

BK Velké Meziříčí – TJ Sokol Podolí

24:23 (46:47)

V tomto utkání se již začala objevovat únava hráčů, ale i přesto jsme odehráli velice vyrovnané utkání. Přes veškerou snahu všech hráčů naše obrana stále tápe a mi tak byla opět vystaveni velkému tlaku od soupeře a dostávali jsme koše z jednoduchých pozic. V první polovině jsme byli ještě soupeři schopni odpovídat rychlými protiútoky, díky kterým jsme po první polovině vyhrávali o jeden bod. V druhé polovině jsem již takové štěstí v protiútocích neměli a bylo vidět že všichni hráči jsou již velice vyčerpaní, ale i přesto dali do hry vše. K naší smůle jsme v posledních vteřinách naše vedení ztratili a celé utkání jsme prohráli o jeden bod.

Sestava a body: Šiljeg Filip 28, Michlíčková Beáta 6, Juhasová Kristýna 4, Svoboda Jakub 4, Sláma Antonín 2, Novotný Adam 2, Klikár Václav, Makáň Matěj, Sláma František, Šiljegová Nikol

Tags